Jablka

Pěstujeme pro vás více než 15 odrůd jablek. Více se dozvíte v popisu jednotlivých odrůd , kde po sklizni najdete i aktuální fotky jednotlivých prodávaných odrůd.

 Prodej začíná letními jablky koncem července a končí každoročně během dubna.

 

                 Jablka z letošní sklizně prodáváme od 8,- do 22,- Kč


Naše jablka nakoupíte od  PO - SO přímo v areálu Sady Schwarz Vranov s.r.o, nebo v našich prodejnách (viz.kontakty)

Pokud si přijedete pro větší množství jablek, je nejvýhodnější přivézt si své obaly do  kterých si ovoce vyberete, nebo vám nabídneme tašky,papírové krabice na ovoce,nebo plastové přepravky za zálohu 80,-kč/kus.

Při odběru nad 500kg vám jablka dovezeme v Plzeňském kraji zdarma.

Velkoodběratelům  nabízíme individuální slevy a ceny.

 

Námi nabízené odrůdy jablek :

Bohemia Gold

Bohemia Gold

BOHEMIA GOLD -  česká pupenová mutace Rubínu. Chuťově  je navinule sladká ,aromatičtější. V chladírnách vydrží až do února.

Cena: 0 Kč / Kg

Rosana

Rosana

ROSANA - české raně zimní jablko, kříženec odrůdy Lord Lambourne x Jolana. Chuť je navinulá a aromatická. Jablko je výrazně štavnaté. Sklizňová zralost je v druhé polovině září. Konzumní zralost je od poloviny října a chlazené plody vydrží až do února.

Cena: 0 Kč / Kg

Topaz

Topaz

 

TOPAZ - nová česká zimní odrůda, kříženec Rubínu x Vandy. Chuť je navinulá, velmi aromatická, pomerančová. Jablko je velmi křupavé a štavnaté. Sklizeň začíná v říjnu, konzumovat ho začínáme v prosinci a lze ho skladovat do dubna.

Cena: 0 Kč / Kg

Lord Lambourne

Lord Lambourne

LORD LAMBOUR - anglická podzimní odrůda byla získána křížením odrůd James Grieve x Worcesterská parména. Chuť je navinule sladká, velmi aromatická - kořeněná. Jablko je křehké a štavnaté.  Sklizňová zralost je v druhé půlce září. Konzumní zralost nastává současně a v dobrém sklepě končí během prosince.

Cena: 0 Kč / Kg

James Grieve

James Grieve

JAMES GRIEVE - německá pozdně letní odrůda. Chuť je sladce navinulá. Jablko je křehké a velmi štavnaté. Sklízí se koncem srpna,vydrží do konce září, v chladírně i déle.

Cena: 0 Kč / Kg

Idared

Idared

 

IDARED - zimní odrůda vznikla v USA křížením Wagenerovo x  Jonathan. Chuť jemná, sladká. Jablka jsou nenáročná  při skladování ve sklepech a domácích podmínkách. Sklízí se konce září. Konzumní zralost je od prosince do dubna.

Cena: 0 Kč / Kg

Jantar

Jantar

 

JANTAR - česká zimní odrůda, vznikla křížení Golden Delicious x Jonathan. Chuť je sladce navinulá. Jablko je velmi křehké, má tenkou slupku. Sklizňová zralost je na začátku října. Konzumní začíná koncem listopadu a končí začátkem března.

Cena: 0 Kč / Kg

Golden Delicious

Golden Delicious

GOLDEN DELICIOUS - odrůda vznikla jako náhodný semenáč v USA. Chuť je sladká. Při dobrém vyzrání příjemně aromatická. Někdy popisována jako banánová. Jablko je křehké. Sklízíme je koncem října. Konzumní zralost je od listopadu  a vydrží v chladírně až do března. Skladování v domácích podmínkách je pro potřebu vysoké vlhkosti a chladu náročná.

Cena: 0 Kč / Kg

Hana

Hana

HANA - české letní jablko, kříženec Prima x Krasava. Chuť aromatická, štavnatá a nakyslá. Sklizeň začíná začátkem srpna. Konzumní zralost hned poté. Skladovat je můžeme 2 - 3 týdny.

Cena: 0 Kč / Kg

Julia

Julia

 

JULIA - české letní jablko, kříženec Quinte x Discovery.  Chuť je  navinule sladká, příjemně aromatická. Sklizňová zralost je na přelomu července a srpna. V nechlazených prostorech vydrží 10-14 dní.

 

Cena: 0 Kč / Kg

[Přeskočit navigaci]

Nabídka ovoce

Poptávka

© Všechna práva vyhrazena Sady Schwarz Vranov - jablka, hrušky, švestky

webdesign Antstudio.cz